درباره ما

HWT، یک شرکت ایرانی است که در سال 1398 و با استفاده از دانش و تخصص و تجربیات فراوان چند ساله خود در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر و طراحی تخصصی توربوماشین‌ها، تاسیس شد. مجموعه ما در توسعه راه‌حل‌های تولید انرژی الکتریکی از منابع آبی و بادی برای بازارهای تجاری و مصرفی تخصص دارد. شرکت ما در شهر تهران پایتخت ایران، قرار دارد.

شارژ با طبیعت

توربین‌های آبی و بادی در مکان‌هایی که دسترسی مطلوب و کافی به منابع آبی و یا بادی دارند کاملا توجیه پذیر است. این توربین‌ها می‌توانند به صورت دائم کار و تا زمانی که جریان آب و یا وزش باد وجود دارند انرژی الکتریکی مورد نیاز را تولید نمایند. توربین‌های آبی و بادی بر خلاف سامانه‌های خورشیدی می‌توانند به صورت 24 ساعته انرژی الکتریکی تولید نمایند و با طول عمر بالای تجهیزات و هزینه اندک تعمیر و نگهداری در دراز مدت این روش تولید انرژی الکتریکی را به یکی از محبوب‌ترین روش‌های تولید انرژی تبدیل نموده است.

توربین‌های آبی طراحی و توسعه داده شده در مجموعه ما می‌تواند در محدوده قابلی قبولی از توان‌ها از 20 وات (که برای شارژ وسایل الکتریکی کوچک و قابل حمل طراحی شده) تا 20 کیلوات (که برای مصارف صنعتی بزرگ مورد نیاز است) خروجی توان الکتریکی تولید نمایند.

در HWT، ما می دانیم که انرژی الکتریکی برای علاقه مندان به فضای باز و خارج از شبکه انتقال انرژی مهم است. ما این شرکت را ایجاد کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که صرف نظر از دلیلی که دسترسی به انرژی الکتریکی ندارید، می‌توانید انرژی مورد نیاز خود را برای ادامه کار تامین کنید.